Zahájení školního roku 2010/2011

01.09.2010 17:53

Už je to tady, už je to tu!

Konečně se po profláklých prázdninách dostavil toužebně očekávaný termín zahájení školního roku. Konečně skončil opovrhovaný vegáč, nuda, klídek a tabáček. Konečně je tady nový školní rok se spoustou aktivit v různých formách opakování, testů, úkolů a zkoušení. Konečně se dozvím něco nového a objevného z exaktních věd, odborných předmětů, zdokanalím se z jazyků a protáhnu si tělo s Růžou. Jako první se do školy nahrnuli prváci, jejich nedočkavost je patrná z fotografií. Rozvážným krokem je později následovali mazáci.

Všem všeho nej, užívejte si!

Nyní vážněji. Do nového školního roku vykročme tou správnou nohou. Nastávajícím maturantům držíme palce, rovněž klukům u závěrečné zkoušky. Ahojte

Fotogalerie:

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.