Matika e-mailem

20.02.2014 04:44

E-mail do školy:

Dobrý den,
rádi bychom Vám představili projekt určený vašim studentům, kteří se chystají maturovat z matematiky. Jedná se o jednoduchý nástroj k přípravě na zkoušku. Studenti každý všední den dostanou mailem jednu cvičnou úlohu a za 24 hodin jim přijde podrobné komentované řešení ve formě videa na youtube.

Tato příprava je pro studenty zcela zdarma.

Budeme rádi, když o projektu Matika Mailem dáte vědět vašim studentům, věříme, že jim pomůže k úspěšnému složení maturity. Více informací najdete na www.matikamailem.cz , tam se studenti mohou také zapsat k odběru úloh. V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Předem děkuji,
Jiří Vančura
www.matikamailem.cz
email: jivancura@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.