Jednání studentské rady

31.01.2012 18:09

Dne 2. února 2012 se uskuteční jednání vedení studentské rady. Na programu bude příprava svolání studentské rady ke zhodnocení výsledků výchovně-vzdělávacího procesu za 1. pololetí školního roku 2011/2012, příprava besedy s bývalým vrcholovým sportovcem a současným poslancem Jiřím Šlégrem a další body z plánu práce rady. Za vedení školy se jednání zúčastní zástupce ředitele pro VV a výchovná poradkyně školy.

Zástupce vedení školy předloží radě informaci k záměrům školy do nadcházejícího období, období přijímacích pohovorů s novými žáky, období příprav MZ2012 a ZZ2012.

Příspěvek byl publikován v rubrice Studentská rada a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.