Akce po jarních prázdninách

Měsíc březen je naplněn celou řadou akcí. Co nás čeká:

1. Končící ročníky navštíví Úřad práce v Teplicích , kde budou poučeni o právech a povinnostech vyplývajících z ukončení studia (sociální, zdravotní pojištění a další).
  2. Do školy zavítá na besedu europoslanec Ing. Kohlíček, beseda souvisí s přípravou na volby poslanců do parlamentu EU.
  3. Čeká nás beseda se členy rockové skupiny Kabát.
  4. Studenti maturitních ročníků musí odevzdat žákovský (osobní) seznam literárních děl k ústní maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury.
  5. Do 15. března se odevzdávají přihlášky ke studiu na středních školách pro příští školní rok. Do 30. března přijímá přihlášky ke studiu celá řada vysokých škol.
  6. V tomto měsíci budou i ukončeny stavební práce spojené s budováním oborných učeben nového oboru vzdělání Předškolní a mimoškolní pedagogika.
  7. V tomto měsíci bude zprovozněno i nové Fitness centrum školy.
  8. A na závěr to hlavní, konečně začne jaro…
Příspěvek byl publikován v rubrice Studentská rada a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.