Poslední zvonění

Maturitní radosti a strasti odstartoval maturitní ples, následovalo uzavírání klasifikace za 4. ročník k 22. dubnu 2014 a před maturitním maratónem, který startuje 29. dubna 2014 praktickou zkouškou, ještě jedna volnější akce – tzv. „poslední zvonění“.

Ulice českých měst jsou v těchto dnech plné ryčných skupinek mladých v bizarních převlecích. Maturanti slaví ono poslední zvonění. Díky bláznivým kostýmům a nacvičené scénce, mohou studenti od kolemjdoucích vybrat „pár drobných“. Peníze pak použijí na maturitní večírek, zakoupení dárků a květin pro učitele.

Příspěvek byl publikován v rubrice Studentská rada a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.