Matika mailem

E-mail do školy:

Dobrý den,
další ročník Matiky Mailem je tu a s ním i pár novinek. Pokud jste o nás ještě neslyšeli, tak jen krátce, vysvětlím o co jde. Matika Mailem je určena především vašim maturantům. Jedná se o jednoduchý nástroj k přípravě na zkoušku. Studenti pravidelně dostávají mailem cvičné úlohy, za 24 hodin zveřejňujeme podrobné, komentované řešení ve formě videa na youtube.
Tato příprava je pro studenty zcela zdarma. V loňském roce se s námi připravovalo přes 4500 maturantů.
Oproti loňskému ročníku budou studenti moci využít malou nápovědu při řešení příkladu. Letos také začínáme dříve, úlohy budeme rozesílat od října 2 krát za týden a postupně budeme přidávat na tempu až pod dvě úlohy denně.
Budeme rádi, když o projektu Matika Mailem dáte vědět vašim studentům, věříme, že jim pomůže k úspěšnému složení státní maturity. Více informací najdete na
www.matikamailem.cz
tam se studenti mohou také zapsat k odběru úloh. V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.
Předem děkuji,
Jiří Vančura
jivancura@gmail.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Studentská rada a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.