Výsledky soutěže v rámci projektu IncoNet

08.10.2010 18:36

Miskolc – Maďarsko, dne 8. října 2010, odpoledne. Naše mužstvo se v náročné grafické soutěži o nejlepší prezentaci umístilo na pěkném čtvrtém místě z celkem osmi soutěžících mužstev. Dle slov pana Ing. Holomka je konkurence rok co rok těžší. Že je naše mužstvo fundované, můžete posoudit z prezentace o naší škole:

http://members.chello.cz/hladik/Spot/index.html

Bombááá, co? Éto ich dělo!

Soutěžíme v rámci projektu INCO-NET

04.10.2010 06:11

Dnes ráno v 6.00 hod odjíždělo naše tříčlenné družstvo ve složení: Čáp, Jagr a Tůma, pod vedením pana Ing. Tomáše Holomka, do Miskolce v Maďarsku, kde se zúčastní již tradiční soutěže v rámci projektu a sdružení škol INCO-NET o nejlepší grafickou prezentaci. Držíme našim „ajťákům“ palce. Věříme, že se umístí na předním místě a naváží tak na úspěšné borce z minulých let.

Miskolc

Jak si vylepšit kapesné?

29.09.2010 18:09

Splnit podmínky pro poskytování příspěvku na dojíždění!

Jak snadné.

Příspěvek je určen žákům dojíždějícím z místa svého trvalého pobytu do sídla školy minimálně v jiné obci v následující výši:
• 100,- Kč/měsíc – dojíždění v rámci 1 okresu do jiné obce s rozšířenou působností, obce s pověřeným obecním úřadem a obce
• 200,- Kč/měsíc – dojíždění do jiného okresu

Pro vyplácení příspěvku je nutno splnit celou řadu podmínek, mimo jiné nemít neomluvenou absenci, nebýt kázeňsky trestán, nemít sníženou známku z chování, neopakovat ročník a celou řadu dalších. Celé znění programu je uvedeno v hlavním menu, položka „Příspěvek na dojíždění“.

Nárok na příspěvek nevzniká v případě, že trvalý pobyt a sídlo školy se nachází v rámci jednoho města pouze v jiné městské části (obvodu) nebo obecní části.

Program je součástí balíčku Motivační programy pro žáky škol, který je součástí Dohody o povolební spolupráci pro volební období 2008 – 2012 v Zastupitelstvu Ústeckého kraje.

Lyžák NE!

25.09.2010 07:07

Pořádání lyžařského výcviku o jarních prázdninách (únor 2011) muselo být z důvodu malého zájmu ze strany studentů zrušeno. Nezávazně se totiž přihlásilo pouze 21 studentů. Náklady na jednoho studenta při tomto počtu by byly vysoké a z hlediska rodičů neakceptovatelné. Škoda, snaha tu byla.

Lyžák ANO?

16.09.2010 18:40

Vyjádření firmy Sportlines k naší poptávce na lyžařský kurz:

Vážený pane Hladíku,

v příloze si dovoluji poslat nabídku na lyžařský kurz dle vašich požadavků.
Kapacita hotelu je v tomto termínu již značně vytížená a tudíž nejsem schopna garantovat pro všechny studenty 2-4 lůžkové hotelové pokoje a část studentů bude muset být na skromnějších turistických 4-5 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a částka by se adekvátně ponížila o tyto náklady.
Do té doby, než bude připravena závazná objednávka bohužel nejsem schopna určit přesně poníženou částku. Počítejte ale cca 20-30% nižší částka.
Anebo vám mohu naopak rovnou připravit nabídku s ubytováním v této části hotelu. Prosím dejte vědět.

Náklady na dítě paní učitelky by byly pouze ubytování včetně stravy a skipasu.

Budu se těšit na vaše vyjádření
Kateřina