Zasedání studentské rady

Dne 1. října 2014 se od 13.00 hod uskuteční ve studovně školy zasedání studentské rady s cílem zvolit nové členy vedení rady a schválit program studentské rady na nový školní rok.

Burza učebnic

V úterý dne 9. 9. 2014 se v učebně č. 6 (Pischelová) koná o velké přestávce (od 10:35 do 11:05 hod) burza učebnic. Šetřete si finanční prostředky!

Mateřinky mají svého Lojzu

Od 1. září 2014 zahajuje na naší škole nový obor vzdělání: „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Pro daný obor vzdělání se již vžil neformální název „mateřinky“. Třída budoucích učitelek PP1 je naplněna k prasknutí. Že to ale děvčatům sluší? Třídě šéfuje paní učitelka Mgr. Jitka Plašilová, která si své v mateřských školkách již odpracovala a tak má co děvčatům předat.

Jó, holky z naší školky!
PP1

Vítáme nové studenty

Studentská rada školy vítá všechny nové studenty, kteří se tímto dnem stávají členem naší „rodiny“. Všem novým a stávajícím studentům přejeme hodně studijních úspěchů v novém školním roce 2014/2015.

A již tu máme 1. pracovní záležitost: dne 9. září 2014 se uskuteční o velké přestávce v učebně č. 6 (pí učitelka Pischelová) „Burza učebnic“. Jeden ze způsobů jak si šetřit finanční prostředky.