Nová závěrečná zkouška podle jednotného zadání

3.03.2012 17:45

Nová závěrečná zkouška – Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole je od roku 2005 vyvíjena v rámci systémového projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Kvalita I. financovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Konání ZZ dle JZ je doposud pro školy dobrovolné. Povinné zavedení do všech středních škol bude odvislé od novelizace Školského zákona, předpokládá se však od roku 2015.

a) Jednotné zadání má zaručit, že žádná škola nevynechá nic, co je pro obor podstatné a co budou žáci potřebovat ve svém povolání.

b) Témata písemné ani ústní zkoušky by neměla mít encyklopedický charakter

c) Při ústní zkoušce dostávají žáci nově také otázky ze světa práce

d) Úplnou novinku v rámci závěrečné zkoušky představují samostatné odborné práce

e) Téma samostatné práce má vliv i na průběh závěrečné zkoušky

POZOR!!!

Na naší škole se „Nová závěrečná zkouška“ bude týkat oboru vzdělání

26-51-H/01 Elektrikář, ŠVP Elektrikář, a to právě od roku 2015.

NZZ01

POHOV!

Bližší informace najdete na URL: http://www.skola-agc.cz/cz/studijni-oddeleni/zaverecne-zkousky-2012

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.