Kam po maturitě?

10.04.2012 18:10

E-mail ze dne 10. dubna 2012:

Vážení výchovní poradci,

v dubnu vychází nové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ. V novém čísle najdete:

• vzorové testy k přijímacím zkouškám z biologie a českého jazyka
  • jak postupovat při výběru zaměstnání, vzor životopisu a motivačního dopisu
  • status studenta: jak je to po maturitě
  • nezaměstnanost absolventů – zákon o zaměstnanosti po novele v roce 2012
  • a další články.

V příloze k časopisu Vám zasíláme také dva plakáty, týkající se našich projektů. Budeme rádi, pokud je budete moci vyvěsit na nástěnce v prostorách Vaší školy.

Pokud se k Vám tištěná verze časopisu nedostala, můžete si ji Vy či Vaši studenti prolistovat online nawww.Casopis.KamPoMaturite.cz.

Protože nás zajímá Váš názor na časopis a informace, které v něm přinášíme, připravili jsme krátkou anketu. Každý, kdo věnuje čas vyplnění naší ankety, získá slevu na nákup v e-shopu a navíc může vyhrát cvičebnici gramatiky nebo 5 knih z nakladatelství Amos. Anketa bude na stránkách www.KamPoMaturite.cz od 6. do 30. dubna 2012.

Další aktualizované články:

Skončil 4. ročník soutěže MissMaturita.cz. Rozhovor s vítězkou najdete na www.MissMaturita.cz.

Jazykové testy online – kde se mohou studenti na internetu otestovat z jazyků.

Maturitní seriál – Maturita krok za krokem. Požadavky k jednotlivým předmětům společné části maturitní zkoušky, odkazy na vzorové i ostré testy, doporučená literatura. 1.2., a 3 díl.

Přijímačky 2012 – přehled pro všechny vysoké školy v republice a tento rok najdete zde.

Vysoké školy, které přijímají přihlášky i v dubnu

Dny otevřených dveří duben 2012 – v dubnu už pořádají dny otevřených dveří pouze soukromé vysoké školy. Jejich přehled najdete v příloze u tohoto článku.

Vypsali jsme již nové termíny oblíbených nultých ročníků 2012/2013. Kurzy se konají v Praze, Brně a Ostravě.

Příprava na poslední chvíli – intenzivní týdenní příprava na přijímací zkoušky psychologiežurnalistiky apolitologie. Místo konání Praha.

Přejeme pevné nervy u maturit,

tým vzdělávací agentury Amos

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.