Publikace Český jazyk a literatura – písemná práce

Převzato z www.novamaturita.cz:

Do konce dubna 2014 můžete využít využít akční nabídku a zakoupit si publikaci Český jazyk a literatura – písemná práce za zlevněnou cenu 186 Kč včetně DPH.

Objednávka je možná pouze přes emailovou adresu: akce@novamaturita.cz pod heslem: AKCE.

Příručka obsahuje základní charakteristiky jednotlivých slohových útvarů se zřetelem ke komunikační situaci, které jsou v rámci maturitní písemné práce zadávány, konkrétní příklady zadání, příklady konkrétních žákovských písemných prací, kritéria hodnocení a další informace k hodnocení.

Součástí knihy je CD s ukázkami písemných prací s komentářem a bodovým ohodnocením.

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.