Maturitní zpravodaj č. 25

Převzato z www.novamaturita.cz :

Zkouška z českého jazyka a literatury je povinnou zkouškou společné části maturitní zkoušky a konají ji všichni maturanti. V jarním zkušebním období maturity ve školním roce 2013/2014 se k této zkoušce přihlásilo 82 541 žáků, přičemž 2 096 maturantů bude konat zkoušku opravnou.
V tematicky zaměřeném 25. čísle maturitního zpravodaje naleznete užitečné rady a upozornění na možná úskalí společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury.

Maturujícím žákům také doporučujeme prostudovat příručku JAK NA TO – písemná práce z českého jazyka, která je ke stažení na webových stránkách www.novamaturita.cz v záložce Publikace k maturitě 2014.

Příspěvek byl publikován v rubrice Škola a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.